OFERTY SPECJALNE

 

Wiele osób na barze szuka ofert specjalnych lub zniżek. Tych w naszym kinie trochę mamy! Sprawdź poniżej jakie oferty specjalne przygotowaliśmy dla naszych klientów.


PIŁKARSKIE EMOCJE - OFERTA SPECJALNA 

Z myślą o tych, którzy przeżywać będą niesamowite emocje kibicując swoim ulubieńcom przed wielkim ekranie!

 OFERTA SPECJALNA Z BILETEM OFERTY RODZINNEJ

Osoby, które zakupią bilet w ramach Oferty Rodzinnej, mogą skorzystać ze specjalnej oferty barowej. A wszystko po to, aby dodatkowo zaostrzyć apetyt na kinowe premiery filmów z kategorii familijnej. Przygotowaliśmy specjalne zestawy dla rodzin z dziećmi, które zadowolą wielu małych miłośników kina i dorosłych, którzy będą mogli trochę zaoszczędzić kupując przekąski w kinowym barze.ZESTAW 2 + 2
dwoje dorosłych + dwoje dzieci


1x popcorn 5,2 l
2x napój 0,5 l
2x popcorn 1,5 l
2x sok TOMA 0,33 l
2x MAMBA

UPGRADE

1x popcorn 1,5 l
1x sok TOMA 0,33 l
1x MAMBA

ZESTAW 1 + 1
jeden dorosły + jedno dziecko


1x popcorn 4,2 l
1x napój 0,5 l
1x popcorn 1,5 l
1x sok TOMA 0,33 l
1x MAMBAZNIŻKA NA BARZE DLA KLIENTÓW UNLIMITED

Jako klient Unlimited na start otrzymujesz 10% rabatu, a po roku członkostwa zniżka wzrasta do 25%. Niezależnie od tego na co masz ochotę: popcorn, nachos, lody, Pepsi, ICEE czy coś słodkiego – zniżka dotyczy wszystkich przekąsek i napojów dostępnych w kinie. Wystarczy, że pokażesz swoją aktywną kartę Unlimited w kasie, a rabat zostanie naliczony. Zapisz się do newslettera Unlimited, aby otrzymywać aktualne oferty. 
KAWY COSTA COFFEE W KINOWYM BARZE

Wiemy, że wśród naszych klientów mamy wielu miłośników kawy! Teraz seanse kinowe będą smakować jeszcze lepiej i na pewno nie zaśniesz w kinowym fotelu. Kawę z klasycznej oferty Costa Coffee możesz kupić w naszych barach kinowych i zabrać ją ze sobą na seans! Tych, którzy chcieliby napić się pysznej kawy w kinie, ale nie w trakcie seansu, zapraszamy do naszych kawiarni Cinema Cafe (w wybranych lokalizacjach), które oferują szerszą niż w barach ofertę kaw oraz coś słodkiego.ZNIŻKI BAROWE W KLUBIE NAUCZYCIELA

Jeżeli jesteś członkiem Klubu Nauczyciela, przez cały rok będziesz otrzymywać zniżki na wybrane przekąski kinowe i kawę. Jeżeli jesteś nauczycielem i nie dołączyłeś jeszcze do naszego klubu, musisz to koniecznie zmienić. Z kartą Klubu Nauczyciela każdy seans w kinie smakuje jeszcze lepiej.

 
JEŚLI CHCIAŁBYŚ DOWIEDZIEĆ SIĘ CZEGOŚ WIĘCEJ O NASZEJ OFERCIE BAROWEJ, NASI PRACOWNICY W KINACH CHĘTNIE POMOGĄ.