SeansAkcja

 

BĄDŹ GWIAZDĄ WŚRÓD UNLIMITED!

Oscary rozdane! Ale w #TeamUnlimited emocje się nie kończą! Teraz to Ty możesz zagrać główną rolę w naszym kinowym wyzwaniu dla #TeamUnlimited. Sprawdź czy jesteś TOP of the TOP i wygraj nagrody!

Wyzwanie trwa cały miesiąc - od 15 marca do 14 kwietnia 2024 roku. By wziąć w nim udział wystarczą dobre chęci, szczypta motywacji i zgoda marketingowa, aby Twoje dokonania były automatycznie ewidencjonowane w systemie Cinema City.

Trzymamy kciuki za wszystkich kinomanów, ale niech wygrają najlepsi!

 

W JAKICH KATEGORIACH MOŻESZ SIĘ ZMIERZYĆ?

Poczuj ducha kinowej rywalizacji w trzech kategoriach! Top Znawca, Top Smakosz i Top Polecajka. Sprawdź poniżej, która z kategorii pasuje do Ciebie najlepiej i bądź Unlimited bardziej!

To pierwsze takie SEANSOWNE wyzwanie dla #TeamUnlimited! Daj się więc porwać fantastycznej atmosferze i planuj swoje wizyty w kinie bez końca!

 

TOP ZNAWCA

Oglądaj filmy tak jak lubisz, bez limitu, kiedy tylko chcesz! Im więcej seansów, tym większa szansa na wygraną w tej kategorii. Liczy się w niej każdy zeskanowany bilet Unlimited.
Nagrodzimy 750 osób, które od 15 marca do 14 kwietnia, zaliczą największy wzrost zrealizowanych biletów z kartą Unlimited, względem średniej miesięcznej z ostatnich 3 miesięcy tj. od 15 grudnia 2023r. do 14 marca 2024 r.

Zakupione i zeskanowane bilety Unlimited na seanse filmowe w okresie promocji są automatycznie ewidencjonowane w systemie Cinema City. Nic nam nie umknie i z pewnością wygrają najlepsi!

 TOP SMAKOSZ

Kategoria dla tych, którzy rozkoszują się kinem w pełnym tego słowa znaczeniu! Niezależnie od tego na co masz ochotę: popcorn, nachos, lody, Pepsi, ICEE czy coś słodkiego, każdy Twój zakup produktów dokonany w barach lub kawiarniach Cinema City z kartą Unlimited w okresie promocji,
to szansa na wygraną w tej kategorii.

Korzystaj ze swoich zniżek na barze bez limitu, zasmakuj kina na nowo i bądź jedną z 750 osób, które nagrodzimy w tej smakowitej kategorii!

 TOP POLECAJKA

Bądź naszym najlepszym ambasadorem i dziel się kinowymi emocjami z innymi! Polecaj Unlimited rodzinie i znajomym, i graj o jedną z 750 nagród w tej kategorii.

Aby uzyskać kod polecający, zaloguj się do swojego konta online. Opcja wygenerowania kodu polecającego znajduje się w zakładce Unlimited, w sekcji „Oferty dla Klubowiczów”.

Kino to emocje! Dziel je z innymi i zyskaj jeszcze więcej!

  

CO WYGRYWASZ?

W naszym kinowym wyzwaniu do zgarnięcie jest ponad 2 000 nagród! Wśród nich miesiące członkostwa Unlimited gratis, pyszne kawy od Costa Coffee, napoje od Pepsi i chrupiące, darmowe popcorny.

Dodatkowo dla pierwszych stu Laureatów w każdej z trzech kategorii dajemy możliwość wymiany obecnej karty Unlimited na tę w stylu Hollywood, dzięki której wyróżnisz się z tłumu i będziesz gwiazdą wśród Unlimited!

 

MIESIĄC GRATIS

POPCORN GRATIS

KAWA GRATIS

NAPÓJ GRATIS

 

TWOJA KARTA UNLIMITED "HOLLYWOOD STYLE"

Karta Unlimited to przepustka do świata filmów, dzięki której seanse 2D oglądasz bez limitu!
Tylko teraz i tylko w naszej akcji możesz zyskać wyjątkową okazję, by stała się ona jeszcze bardziej filmowa. Dzięki niej zabłyśniesz niczym gwiazdy na wielkim ekranie. Stu pierwszych laureatów w każdej z kategorii może skorzystać z bezpłatnej wymiany swojej pomarańczowej Karty Unlimited na nową Kartę Unlimited „Hollywood Style”. Wymiana karty jest dobrowolna. Karta zostanie wyprodukowana przez Cinema City na wyraźne życzenie Uczestnika. Szczegóły w regulaminie promocji "Unlimited Seansakcja".

Promocja rozpoczyna się w dniu 15.03.2024 r. a kończy się w dniu 14.04.2024 r. o godz. 23:59. Uczestnikiem promocji „Unlimited Seans-Akcja” jest użytkownik Karty Unlimited, który spełnia wszystkie poniższe warunki tj. jest osobą, która w dniu rozpoczęcia Promocji posiada aktywną i opłaconą Kartę Unlimited lub osobą, która w Okresie Promocji zawarła z Cinema City umowę o Kartę Unlimited obejmującą przystąpienie do Programu Unlimited i umowa ta w momencie zakończenia Okresu Promocji pozostaje w mocy, a Karta Unlimited powiązana z umową jest aktywna i opłacona; jest osobą, która w dniu rozpoczęcia Promocji posiada aktywną zgodę marketingową, tj. wyraziła zgodę aby otrzymywać od Cinema City drogą elektroniczną (email lub/i SMS) informacje o ofertach dedykowanych posiadaczom Kart Unlimited, lub osobą, która w Okresie Promocji wyraziła zgodę na powyższą komunikację elektroniczną i zgoda ta w momencie zakończenia Okresu Promocji pozostaje w mocy; jest osobą, która dokona zakupu Biletu Promocyjnego; lub dokona dowolnego Zakupu Promocyjnego; lub dokona skutecznej Rekomendacji Promocyjnej. Szczegóły w Regulaminie promocji "Unlimited Seans-Akcja.