FAQ Unlimited

OFERTA POLECAJ UNLIMITED

Czym jest oferta „Polecaj Unlimited”? 

Oferta „Polecaj Unlimited” umożliwia aktywnym użytkownikom karty Unlimited otrzymanie premii w postaci miesiąca członkostwa Unlimited gratis w zamian za rekomendację programu Unlimited swoim znajomym. Za każdą osobę, która dzięki Tobie dołączy do programu Unlimited, możesz zyskać jeden miesiąc członkostwa gratis. Zatem im więcej znajomych zarejestruje się z Twojego polecenia, tym więcej darmowych miesięcy otrzymasz. W ciągu każdego roku możesz zyskać nawet do 12 miesięcy gratis. Szczegóły oferty w Regulaminie.

Kto może skorzystać z oferty „Polecaj Unlimited”?
Oferta „Polecaj Unlimited” przeznaczona jest dla użytkowników programu Unlimited, których konto jest ważne i w pełni opłacone w dniu polecenia.

Jak mogę zacząć polecać Unlimited?
Jedyne co musisz zrobić to wygenerować swój kod polecający, wysłać go swoim znajomym i zachęcić ich do przystąpienia do Unlimited. Aby zacząć zyskiwać bezpłatne miesiące wystarczy, że polecone przez Ciebie osoby użyją Twojego kodu podczas rejestracji w programie Unlimited. Każdy znajomy, który zarejestruje się w programie otrzyma również miesiąc bezpłatnego członkostwa.

Jak mogę uzyskać swój kod polecający?
Aby uzyskać swój kod polecający, zaloguj się do swojego konta online. W zakładce Unlimited, w sekcji „Oferty dla Klubowiczów”, znajdziesz opcję wygenerowania kodu, który będzie powiązany z Twoim kontem Unlimited. Od momentu wygenerowania kodu, będzie on również widoczny w Twoim koncie online (zakładka Unlimited). Użycie kodu przez Twoich znajomych będzie jednoznaczne z tym, że dokonali rejestracji, dzięki Twojej rekomendacji, o czym powiadomimy Cię jak tylko znajomy dołączy do Unlimited.

Co zyskuję dzięki polecaniu Unlimited?
Każda skuteczna rekomendacja pozwala Ci otrzymać jeden miesiąc abonamentu Unlimited gratis. Darmowy miesiąc przyznawany jest wyłącznie w okresie abonamentowym, tj. pierwszym i każdym następnym 12 miesięcznym okresie członkostwa w programie Unlimited od daty rejestracji, następującym po okresie abonamentowym, w którym dokonana została skuteczna rekomendacja. Darmowy miesiąc członkostwa zostanie naliczony automatycznie do Twojego konta Unlimited w terminie 6 tygodni od dokonania przez osobę przez Ciebie poleconą opłaty za trzeci miesiąc użytkowania karty Unlimited. Pierwszy darmowy miesiąc może zostać przyznany najwcześniej po pierwszych 12 miesiącach członkostwa od dnia rejestracji, z zastrzeżeniem dotyczącym wybranego Planu Płatności. Dowiedz się więcej na temat warunków przyznawania premii w postaci darmowych miesięcy dla wybranego planu płatności, szczegóły w Regulaminie Oferty (punkt 4). Jeśli 12 znajomych zarejestruje się w programie Unlimited za pomocą Twojego kodu, możesz otrzymać nawet cały rok filmów bez limitu za darmo!

Co zyskuje znajomy, który dołączy do Unlimited z mojego polecenia?
Znajomy, który przystępuje do programu z Twojego polecenia automatycznie kwalifikuje się do uzyskania miesiąca abonamentu Unlimited gratis, przy czym darmowy miesiąc może zostać przyznany najwcześniej po pierwszych 12 miesiącach członkostwa od dnia rejestracji, z zastrzeżeniem dotyczącym wybranego Planu Płatności. Dowiedz się więcej na temat warunków przyznawania premii w postaci darmowych miesięcy dla wybranego planu płatności, szczegóły w Regulaminie Oferty (punkt 3). Dodatkowo, jako aktywny użytkownik karty Unlimited może aplikować o swój własny kod polecający i zapraszać do programu Unlimited swoich znajomych, zyskując kolejne darmowe miesiące członkostwa gratis. 

Jak wielu osobom mogę polecić program Unlimited?
Twój kod może być wykorzystywany nieograniczoną ilość razy w danym okresie abonamentowym (bieżącym roku), jednak liczba Bezpłatnych Miesięcy, które możesz uzyskać jest ograniczona do maksymalnie 12 w kolejnym okresie abonentowym (kolejnym roku), nawet jeśli kod został użyty w bieżącym okresie abonamentowym przez więcej niż 12 osób. W takiej sytuacji bezpłatne miesiące nie przechodzą na kolejne okresy abonamentowe.

W jaki sposób i kiedy otrzymam moje darmowe miesiące?
Sposób oraz termin otrzymania darmowych miesięcy zależy od dwóch kwestii: jak długo jesteś członkiem programu Unlimited oraz w jaki sposób dokonujesz płatności za abonament Unlimited. Dowiedz się więcej na temat warunków przyznawania premii w postaci darmowych miesięcy tutaj.

Klienci poniżej 1 roku w programie, dokonujący opłaty abonamentowej w ramach Miesięcznego Planu Płatności.
Darmowy miesiąc członkostwa zostanie naliczony automatycznie do Twojego konta Unlimited w terminie 6 tygodni od dokonania przez osobę przez Ciebie poleconą opłaty za 3 miesiąc użytkowania karty Unlimited. Darmowy miesiąc członkostwa zostanie przyznany po zakończeniu pierwszych 12 miesięcy członkostwa od daty rejestracji. Pierwszym darmowym miesiącem może być 13 miesiąc członkostwa o ile nie zostały już przydzielone inne nagrody w tym okresie, wówczas miesiącem darmowym jest pierwszy kolejny miesiąc po okresie gratisowym. W okresie promocyjnym (darmowym) Twoja karta płatnicza nie będzie obciążana. Kolejna płatność zostanie wznowiona po zakończeniu darmowego miesiąca. Jeśli kwalifikujesz się do otrzymania więcej niż jednego darmowego miesiąca, w tym przypadku płatność zostanie wznowiona po wykorzystaniu wszystkich przysługujących Ci darmowych miesięcy z bieżącego okresu abonamentowego.

Klienci powyżej 1 roku w programie, dokonujący opłaty abonamentowej w ramach Miesięcznego Planu Płatności.
Darmowy miesiąc członkostwa zostanie naliczony automatycznie do Twojego konta Unlimited w terminie 6 tygodni od dokonania przez osobę przez Ciebie poleconą opłaty za 3 miesiąc użytkowania karty Unlimited. Jeśli kwalifikujesz się do otrzymania więcej niż jednego darmowego miesiąca będą one dodane do Twojego konta w kolejnych miesiącach. W okresie promocyjnym (darmowym) Twoja karta płatnicza nie będzie obciążana. Płatności cykliczne zostaną wznowione po wykorzystaniu wszystkich przysługujących Ci darmowych miesięcy z danego okresu abonamentowego.

Klienci poniżej 1 roku w programie, dokonujący opłaty abonamentowej w ramach Rocznego Planu Płatności.
Pierwszy darmowy miesiąc członkostwa zostanie przyznany po zakończeniu pierwszych 12 miesięcy członkostwa od daty rejestracji oraz przedłużeniu umowy Unlimited na kolejny okres abonamentowy w ramach Miesięcznego Planu Płatności. Zmiana planu płatności wymaga opłacenia miesięcznego abonamentu (opłata za 13 miesiąc korzystania z karty Unlimited), tj. obciążenia Twojej karty płatniczej wymaganą kwotą abonamentu miesięcznego. W przypadku tych kont pierwszym darmowym miesiącem może być 14 miesiąc użytkowania karty Unlimited.

Klienci powyżej 1 roku w programie, dokonujący opłaty abonamentowej w ramach Rocznego Planu Płatności.
Pierwszy darmowy miesiąc członkostwa zostanie przyznany po zakończeniu bieżącego okresu abonamentowego oraz przedłużeniu umowy Unlimited na kolejny okres abonamentowy w ramach Miesięcznego Planu Płatności. Zmiana planu płatności wymaga opłacenia miesięcznego abonamentu za pierwszy miesiąc kolejnego okresu abonamentowego tj. obciążenia Twojej karty płatniczej wymaganą kwotą abonamentu miesięcznego. W przypadku tych kont pierwszym darmowym miesiącem może być 2 miesiąc kolejnego okresu abonentowego użytkowania karty Unlimited (tj. 26 miesiąc, 38 miesiąc, itd.).

Wybrałem Miesięczny Plan Płatności korzystając z oferty „Unlimited w opcji na 3 miesiące”, kiedy otrzymam moje darmowe miesiące a polecenie?
Użytkownicy, którzy dołączyli do Unlimited w ramach miesięcznego planu płatności, korzystając z 3-miesięcznej minimalnej oferty członkostwa, muszą pozostać w programie przez minimum 12 miesięcy, aby kwalifikować się do otrzymania dowolnego bezpłatnego miesiąca. Jeśli zawarłeś Umowę Unlimited w ramach Miesięcznego Planu Płatności, korzystając z oferty „Unlimited w opcji na 3 miesiące”, możesz rozwiązać Umowę na koniec trzeciego miesięcznego okresu abonamentowego. Rozwiązanie Umowy przed upływem 12 wymaganych, spowoduje utratę prawa do darmowych miesięcy. Nagrody są ważne jedynie jeżeli pozostajesz aktywnym użytkownikiem Unlimited. Darmowe Miesiące, które nie zostaną wykorzystane do dnia rozwiązania lub wygaśnięcia umowy Unlimited nie podlegają wymianie na gotówkę oraz nie zostają przywrócone w przypadku zawarcia w przyszłości przez Ciebie nowej Umowy Unlimited.

Jak długo ważny jest mój kod polecający i czy mogę otrzymać inny kod?
Kod polecający jest unikalny dla każdego użytkownika i ważny jest przez cały okres członkostwa Unlimited. Informację o Twoim kodzie znajdziesz w swoim koncie online. Dodatkowe informacji możesz uzyskać również poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta Unlimited +48 222 419 222.

Co się stanie, jeżeli zrezygnuję z Unlimited?
Rozwiązanie umowy Unlimited lub jej zawieszenie powoduje utratę prawa do darmowych miesięcy. Nagrody są ważne jedynie jeżeli pozostajesz aktywnym użytkownikiem Unlimited. Darmowe Miesiące, które nie zostaną wykorzystane do dnia rozwiązania lub wygaśnięcia umowy Unlimited nie podlegają wymianie na gotówkę oraz nie zostają przywrócone w przypadku zawarcia w przyszłości przez Ciebie nowej Umowy Unlimited.

Co się stanie, jeżeli moja karta płatnicza powiązana z kontem Unlimited będzie nieaktywna?
Bezpłatny miesiąc członkostwa zostanie anulowany, jeśli Twoja karta płatnicza powiązana z kontem Unlimited straci ważność. Aktualizacji danych Użytkownik może dokonać, logując się do swojego konta online na stronie https://www.cinema-city.pl/konto#/zaloguj. Użytkownik powinien upewnić się, że dane przekazane Cinema City są aktualne.

Co się stanie z moimi nagrodami, jeżeli osoba z mojego polecenia zrezygnuje z Unlimited?
Nic, jeżeli tylko Twój znajomy opłacił i tym samym pozostał aktywnym użytkownikiem Unlimited przez co najmniej pierwsze 3 miesiące, w dalszym ciągu otrzymasz przysługujący Ci darmowy miesiąc. Darmowy miesiąc członkostwa zostanie naliczony automatycznie do Twojego konta Unlimited w terminie 6 tygodni od dokonania przez osobę przez Ciebie poleconą opłaty za 3 miesiąc użytkowania karty Unlimited. Jeśli rozwiązanie umowy zawartej przez Twojego znajomego nastąpi przed upływem 3 miesiącu, wówczas darmowy miesiąc nie zostanie dodany do Twojego konta.

Mój znajomy przekazał mi kod polecający, co mam z nim zrobić?
To proste! Zarejestruj się w programie Unlimited (Formularz Rejestracji dostępny tutaj ), w polu Kod Promocyjny (Krok 5 rejestracji) wprowadź kod polecający, który otrzymałeś. Jeśli rejestracja zostanie ukończona pomyślnie automatycznie zakwalifikujesz się do uzyskania miesiąca abonamentu Unlimited gratis. Dowiedz się więcej na temat warunków przyznawania premii w postaci darmowych miesięcy dla wybranego planu płatności, szczegóły w Regulaminie Oferty (punkt 3). Dodatkowo, jako aktywny użytkownik karty Unlimited możesz aplikować o swój własny kod polecający i zapraszać do programu Unlimited swoich znajomych, zyskując kolejne darmowe miesiące członkostwa gratis. 

Dokonałam rejestracji Unlimited używając kodu polecającego. Kiedy otrzymam mój darmowy miesiąc?
Jeśli rejestracja zostanie ukończona pomyślnie automatycznie zakwalifikujesz się do uzyskania miesiąca abonamentu Unlimited gratis, przy czym darmowy miesiąc może zostać przyznany najwcześniej po pierwszych 12 miesiącach członkostwa od daty rejestracji. Dowiedz się więcej na temat warunków przyznawania premii w postaci darmowych miesięcy dla wybranego planu płatności, szczegóły w Regulaminie Oferty (punkt 3).

Dlaczego mój kod polecający nie działa?
Prosimy o sprawdzenie, czy wprowadzony kod polecający jest poprawny. Upewnij się również, że Twoja karta Unlimited jest aktywna tj. czy nie zalegasz z opłatami za abonament. Jeżeli w dalszym ciągu kod nie działa skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Unlimited +48 222 419 222 lub mailowo na adres [email protected]

Nie znalazłeś odpowiedź na nurtujące Cię pytania?
Skontaktuj się z nami
Biuro Obsługi Klienta Unlimited
+48 222 419 222