Najnowszy Batman w wersji LEGO. Zobacz jak zwiastun został przerobiony przez fanów

Widziałeś już zwiastun najnowszego filmu “The Batman” w reżyserii Matta Reevesa z Robertem Pattinsonem w roli głównej? W sieci właśnie pojawiła się nowa wersja zapowiedzi filmu w wersji LEGO! Zobacz zabawną wersję Bruce’a Wayne’a, Pingwina i innych bohaterów skonstruowanych z ulubionych klocków i stworzoną przez Jeremy’ego Borchersa, który słynie z tego typu przeróbek.

“The Batman” to kolejna część przygód obrońcy Gotham, w której bliżej poznamy jego pracę jako detektywa. Film nie ma powiązania z DC Extended Universe i jest utrzymany w mocno noirowej estetyce. W głównych rolach zobaczymy Roberta Pattinsona (Bruce Wayne/Batman), Zoë Kravitz (Kobieta-Kot), Colina Farrella (Oswald Cobblepot/Pingwin), czy Paula Dano (Edward Nashton/Człowiek-Zagadka) i Jeffreya Wrighta (Komisarz Gordon). Najnowsza ekranizacja historii Batmana miała trafić wstępnie do kin 25 czerwca 2021 roku, jednak z powodu epidemii finalnie została przełożona na 4 marca 2022 roku.

W oczekiwaniu na premierę filmu na wielkim ekranie w sieci pojawiła się niespodzianka dla fanów. Zwiastun “The Batman” pod warsztat wziął Jeremy Borchers, który prowadzi na kanale YouTube profil Joebora1777, gdzie pojawiają się przeróbki znanych filmów w wersji LEGO. Zasłynął on między innymi z epickiego już zeszłorocznego zwiastuna serialu “The Mandalorian”, który przypadł do gustu fanom serii “Star Wars”.

 

Prace nad stworzeniem miasta Gotham skonstruowanego z kultowych klocków, rozpoczęły się w dniu premiery zwiastuna najnowszego Batmana, czyli 23 sierpnia, kiedy został on zaprezentowany na wydarzeniu DC FanDome. Przez ponad 2 miesiące pracowało nad nim 13 animatorów, a następnie został on przygotowany w wersji 4K. Poniżej możesz obejrzeć owoc ich pracy.


Cineworld