Filmy Christophera Nolana

Nowy film Christophera Nolana „Tenet” objęty jest ścisłą tajemnicą co sprawia, że tym bardziej pragniemy go zobaczyć.

Z tego co wiemy do tej pory, historia opiera się na armagedonie i inwersji czasu (nie podróży w czasie). Z Johnem Davidem Washingtonem z BlacKkKlansman na czele występuje cała plejada gwiazd: Robert Pattinson, Kenneth Branagh, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Michael Caine, Himesh Patel, Dimple Kapadia i Clemence Poesy.

Tenet, gdzie operatorem jest słynny Hoyte van Hoytema, który odpowiada również za nakręcenie Dunkierki i Interletellera, obejmuje wiele lokalizacji od Europy do Indii, zarówno w technologii IMAX, jak i ultra-szerokoekranowym obiektywie 70MM przy budżecie przekraczającym 200 milionów dolarów. Nolan opisuje swój najnowszy film jako „najbardziej ambity” jak dotąd, który wręcz wymaga, aby zobaczyć go na dużym ekranie. Miejmy nadzieje, że termin premiery lipcowej się nie zmieni.


Śledząc (1998)

Upodobanie Nolana do nastrojowych, krętych opowieści było natychmiast widoczne w czarno-białej historii o oszustwach i zdradach.

 

Premiera Teneta jest planowana na 17 lipca 2020, w oczekiwaniu na film podzielcie się z nami, jaki jest Wasz ulubiony film Christophera Nolana? Dajcie nam znać @CinemaCity

 


Cineworld